mamazment.sk
true

Moje manažérky

Mama manažérka
Mama manažérka

Vďaka Vám som si začala užívať materskú, som menej nervózna z povinností, ktoré som počas dňa nestihla a začala som sa venovať aj sebe. Ďakujem za to, čo robíte ❤️

Mama manažérka
Mama manažérka

Jste oficiálně můj nejoblíbenější insta tvůrce! Vážně jste skvělá a energie, jakou dokážete ve virtuálním prostoru předat, je obdivuhodná. Přes den si na Vás několikrát vzpomenu, když se mi třeba něco nechce nebo nevím, co dřív a díky Vám mám doma naklizeno, uspořádané všechny věci, plánuji si čas a více se zajímám o to, jak vypadám i doma. 😁 Vážně skvělá je Vaše práce.

Mama manažérka
Mama manažérka

Chtěla jsem Vás pochválit za profil. Děláte dobrou práci. Já byla před 12 lety na mateřské totálně ztracená a tehdy by mě takové tipy zachránili před vyhořením a spoustou psychické nepohody. 👍

Mama manažérka
Mama manažérka

Barbarka, chcem sa Ti ešte raz veľmi pekne poďakovať za včerajší naozaj skvelý a prínosný kurz. Tvoju prácu vidno... Obdivujem ťa a motivuješ ma! Budem sa tešiť na ďalšie tvoje kurzy! Už teraz sa neviem dočkať. 🥰 Teraz sedím pri kávičke ☕ a píšem TO DO LIST ❤️ Dnešný deň zohľadním aspekt noci, keďže naša láska nechcela spinkať až o 1:00 🙈 a teraz ešte spinká, ale mala som svoju hodinku a stihla aj iné 👌 a s pocitom väčšej energie môžem robiť ďalšie veci. 😊 Ďakujem!!!

Janka
Janka

Ďakujem Vám za to, čo robíte na IG! Odkedy som Vás začala sledovať, zmenil sa môj pohľad na materskú. Už sa tak nestresujem, ak niečo nestíham. Zmenila sa aj moja komunikácia s manželom, z čoho sa tešíme obaja. Len som Vám chcela poďakovať a pokračujte v tom ďalej. 

Lucka
Lucka

Krásny deň,
nie som ani na materskej a ani matka. Som pracujúca žena. Váš profil je inšpirujúci. A pomáha sa zamyslieť nad vlastným aj partnerským životom. To, aký máte prístup je naozaj super. Požičiavam si niektoré Vaš tipy aj do súkromného života. Ďakujem Vám, že Vás máme. Ste inšpiráciou aj potešením. pokračujte ďalej, mamažment spravujete úžasne. 

ČIKA
ČIKA

Naozaj ste najlepší instagramový profil, aký sledujem. Pretože mi neskutočne pomohol v mojom chaose. Na prvé miesto som dávala malú, pretože som to tak cítila. Mala som pocit, že keď si ja robím obed, malú odsúvam bokom. Až ke´d som videla Vás a Vašu šikovnú malú, videla som, že takto to môže ísť aj mne. Dokonca som prestala cvičiť a to som celý život milovala. Lebo malá ma potrebuje. A vidím, že sa to dá! Ďakujem za toto nasmerovanie :)

MAMA MANAŽÉRKA
MAMA MANAŽÉRKA

Dobré ránko Barbarka,
chcem sa Ti ešte raz veľmi pekne poďakovať za včerajší naotaj skvelý a prínosný kurz. Tvoju prácu vidno. Obdivujem Ťa a motivuješ ma. Budem sa tešiť na ďalšie Tvoje kurzy. Už teraz sa neviem dočkať. Teraz sedím pri kávičke a píšem si TO DO LIST.  S pocitom väčšej energie môžem robiť ďalšie veci. Ďakujem. 

Katarína
Katarína

Ahoj, veľmi pekne pozdravujem. Hoci nie som mamička na materskej, rada pozerám Tvoje videá. Už som si kúpila aj nový, krásny rúž(z Tvojho videa nápad) Dnes som išla vonku namaľovaná, zaberie mi to chvíľku a hned sa cítim sebavedomejšie a krajšie. Krásny deň a ďakujem za ďalšie náučné videa, si šikulka. Som hrdá na takých mladých ľudí. :) 

Lenica
Lenica

Zdravím, moc ráda bych vyjádřila neskutečný vděk za tento profil. Před mateřskou dovolenou jsem pracovala v sociálních službách a tak jsem schopná nejaké sebareflexe. Bohužel, ne vždy to jde, hlavně ne v emocích. Tenhle profil mi neskutěčne pomáha při komunikaci s maželem. A taky mi pomáha se zastaviť a neřešiť věci s horkou hlavou. ĎĚKUJI.

EVA
EVA

Dobrý deň,
chcem sa Vám veľmi poďakovať. Vďaka Vám som začala používať rúž a okolie si to všimlo a pochválilo. Cítim sa sebavedome. Ďakujem a prajem krásny deň.

Eva
Eva

Dobrý deň,
 
chcem sa Vám iba poďakovať. Vďaka Vám som začala používať rúž a okolie si to hneď všímlo a pochválilo. Cítim sa sebavedomejšie. Ďakujem a krásny deň. 

MAMA MANAŽÉŔKA
MAMA MANAŽÉŔKA

Prajem Vá  pekný večer.
Musím Vám to napísať, ale ja si behom dňa na Vás spomeniem toľkokrát, kěd je nejaká 100 situácia z Vasich videí, že mi to toľkokrát zacránilo nervy a hadky, že až až. A viete čo, vôbec som sa nevytočila. Pozrela som sa na to z inej strany (jeho) a ešte to dopadlo úsmevne. Ja konečen dokážem pomenovať potrebu som unavená, potrebujem, aby isiel von s deťmi, snažila som sa upratať, ale.. Naučili ste ma otvorene hovoriť o veciach a neočakávať, že si ich niekto všimne sám, keď nevidí do mojho deja, lebo bol v práci. Dakujem! 

Patrícia
Patrícia

Musím vám ale napísať. Toto je pre mňa jeden z najprinosnejsich profilov,aké sledujem. Ani milión článkov a videí mi tak nepomohlo ako váš profil. Jedno video mi okamžite zmenilo vzťah s manželom. Konečne profil,kde sa nehovorí len čo netreba robiť,ale čo treba urobiť a ako reagovať. A viete čo zmenilo môj pohľad ? Presne to video,kde ste napísala,že veď on nechce,aby si mala zlý deň s deťmi. On za to nemôže. Ja som častokrát bola úplne vynervovana a samozrejme si to okamžite ako otvoril dvere odniesol manžel. Ale odkedy som objavila váš profil,tak sa oveľa menej hádame..oveľa menej sa oduvam a vidno,že aj manžel je spokojnejší 😃 Ďakujem za tento váš manažment. Vďaka vám som si zaviedla zápisník,kde si píšem,čo mám v ten deň urobiť a konečne už nezabudnem objednať dieťa k lekárovi a nepresuvam úlohy 😊A fakt sa snažim dokončiť jednu činnosť a nerobiť 20 naraz a ani jednu nedokončiť. Verím,že časom budem organizovanejsia. Ďakujem ❤️