mamazment.sk
true

O mne

Ahojte 😊
Volám sa Barbara, som mama Tamarky, vydatá za svoju veľkú lásku a počas materskej dovolenky som založila projekt Mamažment
 
Milujem každý deň svojho života. Mala som dohodu so životom, že po skončení vysokej sa v mojom živote budú diať už iba dobré veci. A dovtedy budem pracovať najtvrdšie ako viem.

S veľkou pokorou prijímam láskavé prostredie, v ktorom žijem, veľkú a milujúcu rodinu, ktorej som súčasťou.

Na 1. mieste je u mňa rodina, charakterizuje ma veľký úsmev a menšia chaotickosť, veľa energie. Mám veľa ambícií a neprestávam snívať.
Chcem skúsiť všetko, čo mi život ponúkne, nepremrhať ani jednu príležitosť. A tak som jazdila na koni, vyliezla na Gerlach, letela sama s Tami do Španielska na prvú babskú jazdu, začala som šoférovať, keď mala Tami tri mesiace a začala som pracovať na svojom sne a vznikol Mamažment.

Rada varím, pečiem, cvičím a áno, asi aj rada upratujem a dávam veciam systém. Nezhasínam svetlo, zabúdam a strácam veci, nezatváram skrinky ani vrchnáčiky. Milujem zážitky, ľudí, spoločnosť a veľa a rýchlo rozprávam, na to si už manžel zvykol.

Materská je moje najkrajšie životné obdobie, konečne venujem energiu len 1 človiečiku, ktorý mi ju opláca 1000 násobne a každý deň ďakujem. 🌷

Úcta a slušnosť sú pre mňa nesmierne dôležité. Chcem byť silná mama s hlavou vztýčenou aj v tých najťažších momentoch, ako je moja mamka.
Som vyštudovaná politologička a veľký nadšenec štúdia. Na vysokej škole som publikovala a vystúpila na vedeckých konferenciách, dodnes ľutujem, že som tomu nevenovala viac času a energie. Pracujem asi od 16tich, nie letné brigády, ale celoročné brigády, ktoré ma naučili veľmi veľa. Po skončení školy som dostala životnú príležitosť.

Takmer 3 roky som pracovala ako projektová manažérka rozbiehajúceho sa startupu. Neskôr som pôsobila ako manažér obchodného tímu a zistila som, že korporátne prostredie ma láka. Moja posledná profesia je manažér v bankovníctve, aktuálne som na materskej.

Manažment tímu, zameranie sa na obchodné výsledky, predajné zručnosti, zefektívnenie procesov, dosahovanie cieľov, manažment sú mojím zameraním. Veľa sa učím a nasávam a veľa vecí mi prichádza spontánne a moja intuícia ma nesklamala.

Môj sen? Pracovať raz ako manažér na veľkom projekte (verím, že na vlastnom) a jedného dňa sa obzrieť za seba a povedať si, že moja práca mala zmysel. Vybudovať si niečo vlastné a preto som tu a teraz s Vami. 😊
Spolu sa naučíme rozhodovať ako Mama manažérka.
Zober pero a papier a ideme MANAŽOVAŤ!