mamazment.sk
true

Manažuj s bainry

Podpora podnikania na materskej s bainry

Veľa rodičov práve na rodičovskej dovolenke zistí, že teraz je priestor budovať ich sen. Nech je to čokoľvek. Ale každá mama, otec pozná, aká je realita. Práca po nociach, pri dieťatku. Nie je to ľahké, ale my rodičia sa nesťažujeme. V ceste za naším snom, podnikaním objavujeme občas prekážky. Technická stránka veci býva často aj dôvodom vzdania sa našich plánov.
Práve v myšlienke podpore rodičov v ich podnikaní, sme sa zhodli s bainry. Spoločnosťou, za ktorou stojí sympatická rodinka. Rodičia, ktorí presne vedia, čo som prežívala v začiatkoch aj ja. Vyvíjajú supermoderné weby. Jeden vytvorili aj mne. :)
 
Práve preto sme sa rozhodli spolupracovať a Mamažment je tvárou ich projektu Podpora podnikania na materskej.
Nie len technická stránka veci, ale aj tá finančná, vie odradiť mnohých ľudí od ich snov. A práve preto máme pre Vás skvelú správu.
Každý, kto im napíše, či už mailom alebo na ich instagrame a použije heslo
"Manažuj s bainry!"
Získa 50% zľavu na svoj web.
My rodičia máme veľký potenciál, nemusíme však vedieť všetko. Pracujme a budujme svoje sny. My v nich veríme. Aj Mamažment bol pre mňa len nereálny sen. A teraz je realitou. Ale viem, že nemusím robiť a zvládať všetko. A ITčkar veru nie som. Je v poriadku delegovať. Ale delegovať a dôverovať profesionálom. Práve tými v bainry sú. Profesionáli, s ľudským prístupom. Ktorý mi neraz dodal odvahu, že to spolu zvládneme. Preto držíme palce aj Vám.
 
Nezabudnite použiť heslo :)  Manažuj s bainry! 
 
Držím palce na ceste za Vašim snom.
 
Barbara